01

Wiosna w powietrzu

poduszki

 

Poducha w nowej, wiosennej odsłonie.  Jest na mapie mojego miasta pewne szczególne miejsce. Skarbnica, albo raczej kopalnia pięknych tkanin, w równie pięknej cenie. Po przerzuceniu hałdy materiałów można znaleźć prawdziwe perełki. Takie jak na przykład ta tkanina, z której powstała poszewka (dzięki Babciu!). Błękit z satynowym połyskiem wyszywany złotą nicią. Porządny kawał materiału za 4 zł? Poproszę! 

 

 

Biały kredens

Wianek na białum kredensie

Na kredensie wianki wiszą już od świąt. Bez ozdób, zawieszone na zwykłym sznurku wyglądają lekko i ciągle jeszcze się trzymają.  Trochę się osypują, ale co tam 😉

 

Białe wiaderko

Białe wiaderko dorwałam (dosłownie!) w Aldi. Jakiś czas temu można było tam kupić zestaw takich dwóch (białych, kolorwych lub ocynkowanych) za 7,99 zł lub jedno większe za tę samą cenę. Nie trzeba mi było dwa razy powtarzać. Chciałam dokupić jeszcze kilka, ale po paru godzinach nie było już białych. Na szczęście to powracająca oferta – w zeszłym roku kupiłam dwa czerwone wiaderka, które służą mi w okresie jesienno-zimowym. Pozostaje mi czekać :)

 

W kadrze znalazł się również świecznik à la mercury glass (więcej o tym rodzaju szkła przeczytasz TUTAJ) z Pepco (4,99zł). Ten jest srebrny z zewnątrz i złoty w środku, mam jeszcze taki sam ze srebrnym środkiem. Teraz stoi na półce razem z hiacyntami, albo raczej tym co z nich zostało.

 

świecznik

świecznik z pepco

Trzeci, ostatni świecznik ‚mercury glass‚  wylądował na parapecie. Czasem używam go jako wazonika, ale teraz służy mi zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Kupiony w Pepco (a jakże!), kosztował 9,99 zł. Widzicie go? 😉

Metalowa doniczka

Pogoda nas dzisiaj rozpieszcza. Byliśmy z Małym na długim spacerze. Bardzo długim. Dalej nie czuję nóg. Ale kiedy pachnie wiosną to aż chce się iść przed siebie :) 

 

Kiedy tak przyjrzałam się moim kwiatom, to doszłam do wniosku, że chyba czas kupić nowe :) Narcyzy i hiacynty to teraz same liście :) Powędrują do tarasowych donic, a ja do sklepu po nowe. 

 

Oby ta pogoda została na dłużej.

Agnieszka

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *