6-projektow-diy

6 projektów DIY, które chcę wypróbować w 2016

Robicie listę postanowień noworocznych? Ja nigdy :) Jest jednak kilka rzeczy, które chciałabym zrobić i kilka projektów, które warto będzie wcielić w życie w nowym roku. Wspominałam już, o planach kupna mieszkania (wszystko okaże się w tym miesiącu – NO PRESSURE!), i od czasu kiedy ten pomysł zakiełkował w naszych głowach wirtualnie je urządzamy 😉 Nowe miejsce to nowe wyzwania! W ciągu ubiegłego roku wpadłam na kilka ciekawych projektów DIY, które z przyjemnością odtworzyłabym u siebie. Może któryś z nich okaże się wart realizacji u Was? :)

 

1. DIY MARQUEE ARROW SIGN – ozdobna, świecąca strzała.

Pomysł świetny, wart realizacji również w wersji literowej lub całego napisu. Podobne znaki widziałam tylko w TK-Maxxie, cena była jeszcze w granicach dopuszczalności, ale wybór nie był zbyt duży. Ceny na Etsy zaporowe 😉

 

2. DIY Cement Planters – betonowe doniczki

Domowej roboty alternatywa dla doniczek Grow Raw :) Przy odrobinie cierpliwości można stworzyć doniczki lub świeczniki o interesujących kształtach. Dodajcie do tego odrobinę taśmy malarskiej oraz farby i mamy przepis na dobrze spędzony wieczór.

 

3. DIY NEON SIGN DECOR – neonowe napisy

Dwa pomysły na stworzenie neonowego napisu. The Sorry Girls nie przestają zadziwiać swoją kreatywnością :)

 

 

4. DIY ANIMAL LID MASON JARS – słoiki z nakrętkami ozdobionymi figurkami zwierząt.

Nie wiem jak u Was Mamy, ale u mnie z łatwością udałoby się znaleźć kilka porzuconych plastikowych zwierzaków :) Koszt paczki takich zabawek nie powinien przekroczyć 10zł. Ich jakość ma tu małe znaczenie, ponieważ wszystko i tak zostanie pomalowane :) Można zaszaleć z neonami, postawić na biel lub matową farbę tablicową. Raportuję, że Mason Jars widziano w TK-Maxxie oraz w odmętach internetu, ale stare, dobre słoiki też się nadadzą :)

 

5. The Weathered Wood Look – jak farbami kredowymi osiągnąć efekt starego drewna.

Jeżeli jesteście w posiadaniu farb kredowych lub planujecie ich zakup, to także inspiracja dla Was. Przy pomocy farby, pędzla i wilgotnej szmatki można wspaniale go wystylizować. Efekt drewna, które wystawione było na działanie sił Natury to coś, co z pewnością wypróbuję

6. DIY Gold Mid Century Modern Sunburst Mirror – efektowne lustro

Mały koszt, ale wielki efekt. Zwykłe lusterko i kilka patyczków wystarczy by zrobić coś, co wygląda na warte 10 razy więcej :)

<

To tylko kilka z projektów, które krążą po mojej głowie. Obym tylko miała na nie miejsce 😉 Wypróbowałybyście te pomysły u siebie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *